Всього книг:

139

Останнє оновлення:

 2012-02-24 10:46:24

 

Реклама

 
 

 

Наші Друзі

rozvAGA!info - Приколи,фото,дівчата,он-лайн ігри,форум,телепрограма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках - Грабова : Облік розрахунків по додатковому пенсійному забезпеченню

Електронна бібліотека. Художня та наукова література.

 

Yakaboo UA

 

 

Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках - Грабова:Облік розрахунків по додатковому пенсійному забезпеченню

 

загрузка...

Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» передбачені добровільні внески на пенсійний рахунок працівника, який відкривається в межах пенсійних планів в уповноваженому банку підприємством-роботодавцем.
Під пенсійним планом розуміють порядок управління і розміщення накопичуваних пенсійних внесків, що відповідають таким вимогам:
 пенсійні рахунки відкриваються підприємством в уповноваженому банку за погодженням з Національним банком України;
 вкладниками пенсійного рахунка можуть бути працівники, які знаходяться у трудових відносинах з підприємством;
 уповноважений банк зобов'язаний тримати кошти, внесені вкладниками, в ліквідній формі відповідно до правил, встановлених законодавством по пенсійному страхуванню;
 зняття коштів з рахунка вкладника не можна робити раніше ніж при досягненні ним віку, встановленого Кабінетом Міністрів України (за винятком випадків, коли такий вкладник виїжджає за кордон на постійне місце проживання або об'явлений судом безвісти пропавшим, а також у разі його смерті).
У разі смерті власника пенсійного рахунка кошти (а також відсотки, нараховані на ці кошти) передаються спадкоємцям власника такого рахунка в порядку, встановленому законодавством.
Кошти пенсійних рахунків можуть використовуватися для забезпечення ризиків вкладників, що знаходяться в цивільно-правових відносинах, включаючи забезпечення кредитів, розстрочок, при купівлі товарів або нерухомості (після відкриття пенсійного рахунка в строки, передбачені
законодавством). Добровільні внески на пенсійний рахунок працівника підприємство-роботодавець здійснює за рахунок сум виплат доходу такого працівника, що в бухгалтерському обліку відображається записом по дебету рахунка 661 «Розрахунки за заробітною платою» в кореспонденції з кредитом рахунка 472 «Додаткове пенсійне забезпечення».
Крім того, підприємство маг право за рахунок власних коштів додатково робити внески в пенсійні плани працівників, але не більше 15% сукупного доходу працівника за звітний період. Ці внески включаються до складу валових витрат підприємства і в бухгалтерському обліку відображаються записом по дебету рахунків 23 «Виробництво», 91 «Загальновиробничі витрати», 92 «Адміністративні витрати», 93 «Витрати на збут» та ін. і кредиту рахунка 472 «Додаткове пенсійне забезпечення».
Перерахування коштів з рахунка підприємця-роботодавця на пенсійні рахунки працівників відображається записом по дебету рахунка 472 і кредиту рахунка 31 «Рахунки в банках». Суми, внесені підприємством протягом звітного періоду на пенсійні рахунки працівників, не підлягають оподаткуванню прибутковим податком з громадян, проте включаються (з урахуванням нарахованих відсотків) в оподатковуваний доход такого працівника (або його спадкоємців) у випадку їх виплати.

Попереднє питання | Змiст | Наступне питання

 

Увага!

1. Всі книги та матеріали належать їх авторам.
2. Призначені для приватного перегляду.
3.Будь-яке комерційне використовування їх категорично заборонене.

 

 


Content-Pro | 2006-2015

Контакти:

317197170