Всього книг:

139

Останнє оновлення:

 2012-02-24 10:46:24

 

Реклама

 
 

 

Наші Друзі

rozvAGA!info - Приколи,фото,дівчата,он-лайн ігри,форум,телепрограма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Л. П. Грузінова, В. Г. Короткін - ТРУДОВЕ ПРАВО УКРАТНИ : Поняття і види правовідносин у трудовому праві

Електронна бібліотека. Художня та наукова література.

 

Yakaboo UA

 

 

Л. П. Грузінова, В. Г. Короткін - ТРУДОВЕ ПРАВО УКРАТНИ:Поняття і види правовідносин у трудовому праві

 

загрузка...

Правовідносини у сфері трудового права — це врегульовані нормами трудового законодавства трудові й тісно пов\'язані з ними відносини у сфері праці1.
Залежно від суспільних відносин, які є предметом трудового права, існують і відповідні їм правовідносини. Види права такі (рис. 5.1).
Провідними у сфері трудового права є відносини трудові. Їм можуть передувати відносини, пов\'язані з працевлаштуванням. Правовідносини з нагляду і контролю за дотриманням законодавства про працю завжди виникають та існують стосовно працівника поряд з його трудовими відносинами. Можуть виникнути й охоронні правовідносини щодо матеріальної відповідальності сторін трудового договору за шкоду, заподіяну іншій стороні, а також процесуальні відносини з вирішення індивідуальних і колективних трудових спорів — до оголошення страйку включно.
Суб\'єкти правовідносин у сфері трудового права можуть збігатися. Працівник є суб\'єктом не тільки трудових відносин, а також відносин, тісно пов\'язаних з трудовими.
Усі види правовідносин трудового права мають вольовий характер, бо виникають з волі суб\'єктів трудового права і відображають
1 Як відомо із загальної теорії права, правовідносини — це суспільні відносини, врегульовані нормами права.
87

Види правовідносин у сфері трудового праваЗа працевлаштуванням ■ та зайнятістю Профспілки з роботодавцем Професійної підготовки кадрів -на виробництві За матеріальною відповідальністю сторін трудового договору

Трудові правовідносини Соціально-партнерські Нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю Процесуальні з вирішення трудових спорів

Трудового колективу з роботодавцем Організаційно-управлінські

Рис. 5.1. Види правовідносин у сфері трудового права
дію норм трудового законодавства. Зазначені відносини відрізняються від інших своїми елементами: суб\'єктами, об\'єктом, змістом, підставою виникнення та припинення.
Об\'єктом правовідносин трудового права є матеріальне зацікавлення в праці, у наслідках трудової діяльності. В охоронних правовідносинах — охорона матеріального інтересу та соціально-економічних прав працівників.

Попереднє питання | Змiст | Наступне питання

 

Увага!

1. Всі книги та матеріали належать їх авторам.
2. Призначені для приватного перегляду.
3.Будь-яке комерційне використовування їх категорично заборонене.

 

 


Content-Pro | 2006-2015

Контакти:

317197170