Всього книг:

139

Останнє оновлення:

 2012-02-24 10:46:24

 

Реклама

 
 

 

Наші Друзі

rozvAGA!info - Приколи,фото,дівчата,он-лайн ігри,форум,телепрограма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Л. П. Грузінова, В. Г. Короткін - ТРУДОВЕ ПРАВО УКРАТНИ : Роботодавці та організації роботодавців як суб'єкти трудового права

Електронна бібліотека. Художня та наукова література.

 

Yakaboo UA

 

 

Л. П. Грузінова, В. Г. Короткін - ТРУДОВЕ ПРАВО УКРАТНИ:Роботодавці та організації роботодавців як суб'єкти трудового права

 

загрузка...

Організації створюються на базі різних форм власності і виступають, як правило, в якості суб\'єктів трудового права.
У трудовому праві термін \"роботодавець\" означає організацію, яка на ринку праці є суб\'єктом, що пропонує роботу й організовує працю працівників. Як суб\'єкт трудового права роботодавець — це переважно юридична особа, котра укладає трудовий договір з працівником.
З дня державної реєстрації організація набуває права юридичної особи і трудової правосуб\'єктності в якості роботодавця. Найважли-
73

віші питання управління організацією регулюється законодавством про працю України і статутом цієї організації. Головний суб\'єкт управління — власник, який здійснює свої повноваження безпосередньо або через уповноважений орган.
Особливості управління організаціями окремих організаційно-правових форм регулюються чинним законодавством України про працю.
Трудовою правосуб\'єктністю можуть володіти не тільки організації, які визнаються юридичними особами, а й структурні підрозділи організації, наділені правом прийняття й звільнення працівників, що мають окремий фонд оплати праці.
Зауважимо, що особливим правовим становищем як суб\'єкт трудового права користується адміністрація організації. Вона може бути стороною організаційно-управлінських відносин з трудовим колективом і виборним профспілковим органом організації.
Управлінські функції здійснює власник майна організації та уповноважений ним керівник організації. Правовий статус його визначається договором (контрактом). Трудові правовідносини з керівником організації встановлюються на термін дії трудового договору (контракту).
Особливе правове становище як суб\'єкта трудового права — в арбітражного керуючого (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор). Це — фізична особа, яка має ліцензію, що видана в установленому законодавством порядку і діє на підставі ухвали господарського суду. Одна й та ж особа може виконувати функції арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на всіх стадіях провадження у справі про банкрутство відповідно до вимог закону. У разі, коли господарському суду не запропоновано кандидатуру арбітражного керуючого у встановленому законом порядку, господарський суд має право призначити арбітражним керуючим працівника державного органу з питань банкрутства за поданням останнього.
Розпорядник майна—фізична особа, на яку у встановленому законом порядку покладаються повноваження щодо нагляду й контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника на період провадження у справі про банкрутство в порядку, встановленому Законом1.
Суб\'єктом трудового права є також фізична особа, яка використовує найману працю2.

Попереднє питання | Змiст | Наступне питання

 

Увага!

1. Всі книги та матеріали належать їх авторам.
2. Призначені для приватного перегляду.
3.Будь-яке комерційне використовування їх категорично заборонене.

 

 


Content-Pro | 2006-2015

Контакти:

317197170